Ми є офіційним представником DOMUS і представляємо интереси Onnera laundry Barselona, S.A. в Украинї та несемо відповідальність перед клієнтами DOMUS.
Пропонуємо високоякісні промислові пральні машини під різний бюджет. Діє система знижок та акцій!
Модуль керування TOUCH II - надійний до коливань напруги. Повністю програмований, з можливістю створювати нові програми та редагувати їх. (міняти рівень води, час прання чи полоскання. Змінювати температурний режим та швидкість віджиму.)
Гарне рішення для пральні самообслуговування чи монетної пральні. Можливість сплачувати за прання за допомогою мобільного телефона чи через комп'тер (віддалений платіж). Таким же чином можна міняти ціни та керувати пральнею самообслуговування, відстежувати кількість клієнтів (повна статистика). Клієнти можуть знаходити пральню за допомогою встановленного додатка.
Промислові пральні машини DOMUS

Обработка видео...

Промислові пральні машини Domus від 10 до 120 кг, з різною швидкістю віджиму та цінами

У ціну входить доставка, пусконалагоджувальні роботи та навчання персоналу!

Моделі мають всі необхідні функції, з мінімальною кількістю яких можна працювати в промислових масштабах і навіть у 3 зміни. Всі моделі, будь то буджетні або з максимальними функціями, мають частотне керування двигуном. Плавний старт та зупинка збільшує ресурс підшипників. Важливо аспект, це рама машини, від металовміскості якої залежить міцність і довговічність, а також можливість подальших капітальних ремонтів. Хорошу та грамотно сконструйовану техніку, можна ремонтувати неодноразово. Змінивши вироблений сальник, кільце валу та підшипники.
Багато машин з ближнього зарубіжжя на відміну від бренду DOMUS, не мають надійну раму, конструкцію, та й взагалі схожі на консервні банки з недовговічними радіоелементами та комутаційною технікою, що призводить до швидкого зношування та виходу їх з ладу.
Всі промислові пральні машини DOMUS оснащені релейною картою із сигналами для рідких миючих засобів та можливістю змінювати час.
Інтелектуальна система управління дозволяє відстежити витоку води, якщо такі є під час роботи та багато іншого. Наприклад, потрапляння стороннього предмета в машину і неможливість повного закриття зливного клапана, внаслідок халатної роботи персоналу. За допомогою такої системи, машина виходить у помилку, код якої можна подивитися в інструкції з описом таких помилок, і навіть звичайний електрик за допомогою наших безкоштовних консультацій може усунути проблему, а ви не переплачуватимете за воду та електроенергію, яка могла б витратитися при якому то іншому модулі керування.
Машини мають функції аквачистки.
Більш дорогі моделі мають функцію зважування.
Додаткова система охолодження та спеціальна шахта збільшує життєвий цикл частотного перетворювача.
Надійні петлі дверей і замок позбавлять вас додаткових витрат, вони довговічні.
Виходячи з нашого ВЕЛИЧЕЗНОГО досвіду, з упевненістю можемо заявити, що пральне обладнання DOMUS зроблено з душею та стратегією щодо життєвого циклу самого бренду.
Процес розробки та виготовлення, що включає інновації, побудований таким чином, щоб з роками завойовувати більшу частину світового ринку. Адже не дарма концерн, крім прального обладнання, бере активну участь і в аерокосмічній галузі.
Усі пральні машини мають кілька видів нагріву.
1. Електрика
2. Пар.
3. Газ.
4. Гаряча вода
Серія DHS з високим віджимом 1250 об/хв. і G - фактором 450, дозволяє подавати білизну відразу в прасувальну машину після віджиму та економити на електроенергії.
Серія DMS з віджимом 929 об/хв. та G - фактором 300.
Серія DLS з віджимом 759 об/хв. та G - фактором 200.
Також хочемо запропонувати вам бар'єрні пральні машини.
Сфера застосування медицина або пральні з підвищеними вимогами гігієни.
Машини мають два двері - завантажувальні та для вивантаження.
Двері машини розташовані з різних боків, щоб розділити брудну та чисту зони.
Монтується у стіну або перекривається металопластиковими панелями.
Після завантаження з брудної зони, білизна виймається із чистої.
Лінійка представлена у двох варіантах: серія ASM та DHB
Професійні пральні машини із завантаженням 8-10кг. Серія HPD.
Сфера застосування фітнес центри, будинки для людей похилого віку, дитсадки, міні-готелі, пральні самообслуговування.
Машини легко трансформуються у моделі з монетоприймачем або окремою системою оплати.
Можливість встановлення насоса або зливального клапана.
Більш бюджетні моделі комплектуються кнопковим керуванням замість Touch II модуля управління.
Є можливість встановлення сушильних машин, поверх пральної, що дуже зручно для економії простору.
При виробництві всіх представлених машин використовується високоякісна нержавіюча сталь, якій не страшні ні хімія ні відбілювачі.
Деякі підприємці намагаючись заощадити, віддають перевагу побутовим пральним машинам.
При навантаженні 8 – 10 годин на день, побутові машини працюю в середньому пів року, після чого виходять з ладу.
Відмінна риса та переваги промислових пральних машин DOMUS.
Короткий цикл прання, який в залежності від програми займає 35 - 55 хвилин завдяки потужним нагрівальним елементам.
Повний цикл програми з температурою прання 90 градусів займає 55 хвилин.
Надійна основа машини та радіоелементів збільшує термін експлуатації та прослужить вірою та правдою довгі роки. Виконуємо пусконалагоджувальні роботи та навчання персоналу.
Правильно організований технологічний цикл прального виробництва дозволяє заощадити на електроенергії та на персоналі!

Ми забезпечуємо сервісне обслуговування обладнання по всій Україні.

НАРЕШТІ, ДЛЯ ВСЬОГО ОБЛАДНАННЯ НАШОГО АСОРТИМЕНТУ, ОСНАЩЕНОГО TOUCH II CONTROL, ПІДКЛЮЧЕННЯ IOT СТАНДАРТНЕ І ЛІЦЕНЗІЯ БЕЗКОШТОВНА, ЯКА ДОЗВОЛЯЄ ВАМ КОРИСТУВАТИСЯ ПЕРЕВАГАМИ УСІХ РОЗШИРЕННИХ ФУНКЦІЙ НАШИХ МАШИН

Переваги IOT.pdf

Размер файла: 1.86 мб

Скачать

Промислова пральна машина серія DLS. Завантаження 11,14,18, 22, 28,35,45,60,80 кг. G-factor 300 для середньовіджимних пральних машин. Швидкість віджиму 836-929 об/хв. Нагрів - Електрика або Пар або Гаряча вода. Наявність 17 програм за промовчанням, з можливістю встановлення додаткових власних. Зовнішній, внутрішній барабан та корпус з нерж. сталі. Використовується в готелях, комерційних пральнях, ДЕПО, медустановах. Виробник Іспанія. Від 128 831 грн.
 
Промислова пральна машина серії DMS. Завантаження 11,14,18,27 кг. G-factor 300 для середньовіджимних пральних машин. Швидкість віджиму 836-929 об/хв. Нагрів - Електрика або Пар або Гаряча вода. Наявність 17 програм за промовчанням, з можливістю встановлення додаткових власних. Зовнішній, внутрішній барабан та корпус з нерж. сталі. Використовується в готелях, комерційних пральнях, ДЕПО, медустановах. Виробник Іспанія. Від 143 994 грн.
 
Промислова пральна машина серія DHS. Завантаження 11,14,18,27,36,45,60,120 кг. G-factor 450 для високотжимних пральних машин. Швидкість віджиму 936-1230 об/хв. Нагрів - Електрика або Пар або Гаряча вода. Наявність 17 програм за промовчанням, можливість встановлення додаткових власних. Зовнішній, внутрішній барабан та корпус з нерж. сталі. Використовується в готелях, комерційних пральнях. Виробник Іспанія. Від 161 404 грн.
 
Бар'єрна пральна машина серія ASM. Завантаження 16,27,36,60 кг. G-factor 300. Швидкість віджиму 1000 об/хв. Нагрів - Електрика або Пар або Гаряча вода. Наявність 8 програм за замовчуванням, з можливістю встановлення 29 власних додаткових. Зовнішній, внутрішній барабан та корпус з нерж. сталі. Використовуються в медзакладах та фармзаводах. Монтуються в стіну для поділу чистої та брудної зони. Виробник Іспанія. По запиту
 
Бар'єрна пральна машина серія DHB. Завантаження 27,35,50,70 кг. G-factor 375. Швидкість віджиму 920 об/хв. Нагрів - Електрика або Пар або Гаряча вода. Наявність 8 програм за замовчуванням, з можливістю встановлення 29 власних додаткових. Зовнішній, внутрішній барабан та корпус з нерж. сталі. Використовуються в медзакладах та фармзаводах. Монтуються в стіну для поділу чистої та брудної зони. Виробник Іспанія. По запиту
 
Високо-професійні пральні машини. Серія HPW. Завантаження: 8,10 кг. G-factor 450. Швидкість віджиму 1250 об/хв. Нагрів - Електрика або Пар або Гаряча вода. Є версія із монетоприймачем. Зовнішній, внутрішній барабан із нержавіючої сталі. Підходить для багатьох секторів: пральні, спортивні зали, кемпінги, ресторани, квартири, пральні пральні, хімчистки, дитячі садки. Виробник Іспанії. Від 112 994 грн.