Ремонт прального обладнання

Багато готелів, готелі та медустанови мають власні пральні, які оснащені професійне промислове обладнання. Фахівці нашого підприємства забезпечують безперебійну роботу обладнання на найвищому рівні, завдяки більш ніж десятирічному досвіду в цьому сегменті бізнесу.

Ми виконуємо обслуговування та ремонт прального обладнання багатьох торгових марок:

ALLIANCE LAUNDRY SYSTEMS

IPSO

LAVAMAC

PRIMUS

UNIMAC

ONNERA GROUP

DOMUS

FAGOR

ELECTROLUX

GMP

ANGHINETTI

Оскільки прогрес не стоїть на місці, обладнання для пралень оснащене надійною, складною електронікою та вузлами. Для проведення ремонтних робіт потрібен досвід, професіоналізм та інструмент. Наші фахівці мають найвищий рівень кваліфікації та щоразу покращують свої знання. Ми обслуговуємо та ремонтуємо такі види прального обладнання: прасувальні катки та каландри, промислові пральні та сушильні машини, парогенератори, пароманекени, прасування.
Діагностика та ремонт прального обладнання
Швидко встановити причину несправності обладнання – це справи. Ми знаємо «слабкі та сильні сторони» різних брендів, тому нам не потрібно багато часу для діагностики. Провівши розмову з працівниками пральні чи технічним персоналом, ми вже на 50% можемо з'ясувати причину несправності. Після чого приступаємо до детальнішого огляду всіх вузлів та електронних компонентів. Як правило, це займає не так багато часу, достатньо одного дня.

З'ясувавши причину несправності, можна формувати вартість ремонтних робіт та терміни. Найчастіше ми усуваємо несправність дома. але іноді потрібно замінювати деталі, що перегоріли або витратні матеріали, такі як ТЕНи, ремені і т. д. За наявності запчастин на нашому складі, ми можемо оперативно усунути несправність. Трапляються випадки, коли деталь потрібно замовляти на заводі, у такому разі потрібно буде трохи почекати.
Щоб уникнути простоїв на виробництві, потрібно робити планове технічне обслуговування, у разі поломки устаткування реально уникнути. Можна мінімізувати витрати на ремонт, якщо ми системно перевіряти стан деталей і вузлів, це попередить порушення в їх роботі на ранній стадії. Можна уникнути енерговтрат та зайвих витрат води. Профілактичні заходи виправдовують себе з технічного та економічного боку.
Чому з нами вигідно працювати:
- професійний ремонт прального обладнання багатьох торгових марок;
- працюємо за договором та в більшості випадків за одноразовим викликом;
- встановлення оригінальних запчастин;
- низькі ціни на ремонт та запчастини;
- гарантія виконаних робіт.